keresés

Írországba egy FÉRFI munkaerőt keresünk novemberi kezdéssel

Írországba egy FÉRFI munkaerőt keresünk novemberi kezdéssel0

Írországba egy FÉRFI munkaerőt keresünk novemberi kezdéssel, gondnok - kertész munkakörbe.
Heti munkaprogram: 30 óra lehetőség van további pluszmunkát vállalni a környéken.
Heti 2 szabadnap biztosított.
A munkaadó ingyenes szállást (külön lakást) és szolgálati autót biztosít. Az autót saját célra is lehet használni.
Havi nettó bérezés: 800 euró
Feladatok: sövénygondozás, virágok ápolása, pónilovak gondozása, istálló és udvar tisztán tartása, autók mosása, gyermekek szállítása iskolába, és egyéb esetleges ház körüli alap karbantartási feladatok elvégzése.
Elvárások:
alap társalgási szintű angol nyelvismeret
B kat. jogosítvány és gépkocsi vezetői gyakorlat
Az ügyintézés INGYENES (nincs közvetítői díj vagy egyéb illeték).
Ha szeretne jelentkezni kérjük hívjon minket telefonon a (004) 0747 933 592-es számon, vagy küldjön e-mailt az edina@ijcjobs.com email címre.

feladva: 2018-10-30