keresés

Autófényező - Németország Deggendorf

kategória: külföldi állások

Munkavégzés helye: Németország, Deggendorf (Bayern)

Munkakezdés ideje: 2018. január

Több partnerünknek keresünk hosszútávra Németországba

Autófényezőket

Az Ön feladatai:

– autó alkatrészek fényezése, felület előkészítése fényezésre

Amit Öntől várunk:

– kommunikációs német nyelvtudás

– szakmai tapasztalat

– saját autó (bejáráshoz)

– önálló munkavégzés

– kommunikációs készség, elkötelezettség, csapatszellem

Amit nyújtunk:

– német munkaszerződés (bejelentés, biztosítás)

– bérezés: 1700-2100 euró nettó / hó

– szállást a munkáltató biztosítja (350-500 euró / hó)

– szabadság

Úgy érzi, megfelel a fent írtaknak? Szívesen dolgozna külföldön az említett kondíciókkal?

Várjuk jelentkezését fényképes német nyelvű szakmai önéletrajzával honlapunkon keresztül vagy E-mailben a munka@silverhand.hu címre!

Telefonszám: + 36 70 883 53 22

Jelentkezzen még ma weboldalunkon különféle pozíciókra!

feladva: 2018-05-29