keresés

CNC gépkezelőt keresünk

CNC gépkezelőt keresünk0
  • keres / kínál: kínál

kategória: gyártás / termelés / mérnök

CNC gépkezelő

Ajkai partnerünkhöz keresünk, több műszakos munkarendbe CNC gépkezelőt.

Feladatok:
CNC marógépen végzett önálló munkavégzés
Programok önálló készítése

Elvárások:
Szakirányú végzettség (gépi forgácsoló vagy műszaki szakmunkás végzettség)
Műszaki rajzolvasási készség
Előny:
Programírásban szerzett tapasztalat
Több éves szakmai tapasztalat illetve egyedi gyártásban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:
Alapbér + Bónusz + Prémium + Cafeteria (már a belépés napjától)
Céges buszjárat / Utazás támogatás
Hosszú távú munkalehetőség
Modern, rendezett munkakörnyezet
Céges buszjárat alábbi településekről: Ajka Pápa Pápakovácsi- Kup- Döbrönte Bakonypölöske- Noszlop- Tapolca Zalahaláp- Nyirád- Szőc - Halimba

Jelentkezés módja, fényképes önéletrajz elküldésével: info@insertus-hr.hu
Információ: 06 20 361 75 31, 06 20 558 4770

feladva: 2019-05-10