keresés

Festő állás - 4310 Mauthausen, Ausztria

kategória: külföldi állások

Munkavégzés helye: Mauthausen, Ausztria

Munkakezdés: mielőbb

Osztrák partnerünknek keresünk 3 fő festőt hosszú távú munkára német nyelvtudással

Az Ön feladatai

  • Külső, és belső festési munkálatok
  • Szükség esetén nyílászáró festés, felületkezelés
  • Falak csiszolása, simítása
  • Glettelés
  • Tapétázás igény esetén
  • Esetleges gipszkarton munka

Amit Öntől várunk

  • Kommunikációs szintű német nyelvtudás
  • Autó a munkába járáshoz és kiutazáshoz
  • Festői végzettség előny (magasabb órabér)
  • Szakmai tapasztalat festőként (min 1 év)
  • Önálló munkavégzés
  • Első nap próbanapként funkcionál

Amit nyújtunk

  • Osztrák munkaszerződés (azaz osztrák biztosítás, bejelentés)
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fizetés: nettó 2050 euró/hó (szakmai végzettséggel), végzettség nélkül nettó 1900 euró/hó
  • Osztrák partner által biztosított és fizetett szállás munkanapokra (hétvégére 20 euró)
  • Munkadíj, közvetítői díj nélküli szolgáltatásnyújtás
  • Német nyelvű pályázati profil elkészítése (amennyiben a munkafeltételeknek megfelel a jelentkező)

Amennyiben felkeltette ajánlatunk az érdeklődését, várjuk fényképes önéletrajzát a munka@silverhand.hu címre!

feladva: 2020-06-14