keresés

Fémipari munkásokat keresünk büfékocsik építéséhez

Fémipari munkásokat keresünk büfékocsik építéséhez0
  • keres / kínál: kínál

kategória: gyártás / termelés / mérnök

Büfékocsi építő, szerelő, karbantartó állás Bayreuthban

Amit kínálunk: 16,- bruttó órabér. A munkaidő hétfőtől csütörtökig 7:00 órától 16:20 óráig, pénteken 7:00 órától 13:20 óráig tart. Szállás az első hónapban ingyenes, majd 200,-.

Feladatok: V2A lemezek vágása, szegélyezése, lyukasztása. Hegesztői szakképesítés előnyös. Az ételszállító büfékocsik 100%-ban rozsdamentes acélból készülnek és 100%-ban helyben, a fémipari szakmunkások állítják elő.

Elvárások: Szerelő, hegesztő, lakatos, egyéb fémipari szakmunkás végzettség vagy fémipari gyakorlat, A2 szintű német nyelvtudással.

Bővebb infó weboldalunkon:

EXACT Personal UG 83224 Grassau
Telefonos elérhetőség: 0049 160 9233 4019
E-Mail cím: nemetmunkateam@gmail.com

feladva: 2021-10-08