keresés

Ablakbeépítő - Stuttgart

kategória: külföldi állások

Munkavégzés helye: Raum Stuttgart

Munkakezdés: minél előbb

Kiemelt német partnerünknek keresünk ablakbeépítőket német nyelvtudással Stuttgart környékére

Az Ön feladatai

  • Ablakok beépítése
  • Esetenként régi ablakok kivétele
  • Munkavégzés igény esetén építkezésen, műhelyben

Amit Öntől várunk

  • Kommunikációs szintű német nyelvtudás
  • Önálló munkavégzés
  • Saját autó munkába járáshoz
  • Szakmai tapasztalat ablakbeépítőként

Amit nyújtunk

  • Német munkaszerződés (azaz német biztosítás, bejelentés)
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fizetés: nettó 1600-2000 euró/hó (tapasztalat, végzettség szerint)
  • Német partner által biztosított és fizetett szállás - 1 fős szoba
  • Munkadíj, közvetítői díj nélküli szolgáltatásnyújtás
  • Német nyelvű pályázati profil elkészítése (amennyiben a munkafeltételeknek megfelel a jelentkező)

Amennyiben felkeltette német partnerünk ajánlata, és szeretne jelentkezni a pozícióra, kérjük, küldje el nekünk a fényképes önéletrajzát a munka@silverhand.hu címre, és felvesszük Önnel a kapcsolatot!

feladva: 2020-07-08