keresés

Konyhabútor összeszerelő - Németország, 89312 Günzburg

kategória: külföldi állások

Munkavégzés helye: Németország, 89312 Günzburg

Munkakezdés: azonnal

Jelenleg egy partnerünknek keresünk hosszú távra, Németországba konyhabútor összeszerelőket

Az Ön feladatai

  • Konyhabútorok összeszerelése
  • Rajz alapján dolgozás
  • Önálló és csapat munka

Amit Öntől várunk

  • Német nyelvtudás (A2)
  • Hasonló területen szerzett munkatapasztalat
  • C kategóriás jogosítvány
  • Bútor elemek helyszínen lerakása, felhordása

Amit nyújtunk

  • Német munkaszerződés (biztosítás,bejelentés)
  • Fizetés: bruttó 10,40 euró/óra + nettó 40 euró Auslöse (kiegészítő pénz)/munkanap
  • Szállás biztosított (díja a havi bérből levonásra kerül)
  • Német nyelvű pályázati anyag készítése, amennyiben a jelentkező megfelel a munkafeltételeknek
  • Munkadíj, közvetítői díj nélküli közvetítői szolgáltatás

Úgy érzi, megfelel a fent
írtaknak? Szívesen dolgozna külföldön az említett kondíciókkal?

Várjuk jelentkezését fényképes német nyelvű szakmai önéletrajzával
honlapunkon keresztül vagy E-mailben a

MUNKA@SILVERHAND.HU címre!

Nincs munkadíjunk! Nincsenek
rejtett költségek!

Telefonszám: + 36 70 883 53 22

Jelentkezzen még ma weboldalunkon különféle pozíciókra!

feladva: 2018-08-14