CNC élhajlító Németország, 73333 Gingen an der Fils és 89312 Günzburg

Munkavégzés helye: Németország, 73333 Gingen an der Fils és 89312 Günzburg

Munkakezdés: azonnal

Németországi
partnerünknek keresünk hosszútávra, azonnali kezdéssel

normal>CNC
élhajlítókat (2 fő)

Az Ön feladata:

  • Trumpf CNC gépek kezelése, mérések végzése 10 –
    20 darabos szériaszámon

115%;background:white>

115%;background:white>Amit Öntől várunk:

  • Kommunikációs szintű német nyelvtudás
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Szakirányú végzettség, műszaki rajz olvasása
  • B kategóriás jogosítvány és saját személygépkocsi munkába
    járáshoz
  • Munkaidő: minimum 35, maximum 60 óra/hét, heti 5-6 nap
    vállalása szükséges, havi 168 óra - Túlóra vállalható (25% túlóra pótlék)

text-align:justify;line-height:150%;background:white>

text-align:justify;line-height:150%;background:white>Amit nyújtunk:

  • Német munkaszerződés (azaz német biztosítás, bejelentés)
  • Hosszútávú munkalehetőség, előre lépési lehetőség
  • Fizetés: nettó 10,40 – 10,80 euró / óra + kiegészítő pénz
    (nettó 45 euró / munkanap)
  • Német partner által intézett szállás (egyágyas szoba
    internettel, melynek összege a havi fizetésből kerül levonásra, kb. 350 – 450
    euró között)
  • Túlórázási lehetőség
  • Munkadíj,
    közvetítői díj nélküli szolgáltatásnyújtás
  • Német
    nyelvű pályázati profil elkészítése (amennyiben a munkafeltételeknek megfelel a
    jelentkező)

Úgy érzi, megfelel a fent írtaknak? Szívesen dolgozna külföldön az említett kondíciókkal?

Várjuk jelentkezését fényképes német nyelvű szakmai önéletrajzával honlapunkon keresztül vagy E-mailben a

MUNKA@SILVERHAND.HU címre!

Telefonszám: + 36 70 883 53 22

Jelentkezzen még ma weboldalunkon különféle pozíciókra!

feladva: 2018-05-04