Projektmérnököt keresünk mérnökség területére Jászárokszálláson

  • keres / kínál: kínál

kategória: gyártás / termelés / mérnök

Német tulajdonú, dinamikusan fejlődő multinacionális autóipari beszállító vállalat
folyamatosan bővülő csapatába keres munkatársakat az alábbi munkakör betöltésére:
Projektmérnök mérnökség területére

Feladatok:
- A vállalti egység bármely folyamataiban (pl. mutatószámok mentén) feltárni a veszteségeket, analizálni az okokat
- Fejlesztési módok meghatározása, javító aktivitások végrehajtásának koordinálása
- Hatékonyság ellenőrzése, riportálása
Elvárások:
- Műszaki és/vagy gazdasági felsőfokú végzettség
- Kommunikációs szintű német és/vagy angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
- Analitikus gondolkodás
- Érdekérvényesítési készség
- Szigorú time management
Előny:
- KAISEN, LEAN, 6 Sigma ismeretek
- Termelő egység folyamatainak ismerete
Amit kínálunk:
- Folyamatos fejlődési és előrelépési lehetőség
- Stabil multinacionális háttér, hosszú távú munkalehetőség
- Dinamikus, jó csapat, összetartó kollégák
- Céges buszjárat
Munkavégzés helye:
- Jászárokszállás

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, önéletrajzát
Projektmérnök jeligével küldje el az allas02@miljob.hu e-mail címre.
További információ: +36 30/ 576 3334

feladva: 2021-04-20