keresés

Angliába GYEREKFELÜGYELŐ - HÁZVEZETŐNŐ hölgyet keresünk

Angliába GYEREKFELÜGYELŐ - HÁZVEZETŐNŐ hölgyet keresünk0
  • keres / kínál: kínál

kategória: szakmunka / fizikai munka

Banbury város közelében (Anglia) GYEREKFELÜGYELŐ - HÁZVEZETŐNŐ hölgyet keresünk bentlakással egy 3 gyerekes anyukához. Február közepén kell kezdeni.
Havi nettófizetés: 1300 font ingyenes szállás és étkezés biztosítva van a munkaadó által.
Heti 55 órát kell dolgozni.
A család vidéken, egy farmon él.
Feladataid: alapvető házimunka elvégzése és a 3 gyerek felvigyázása.
Mindenképp olyan hölgyet keresünk aki, társalgási szinten beszél angolul, van B kat. jogosítványa és tapasztalata hasonló munkakörben.
A szolgálati autót a gyerekfelügyelő szabadidejében is használhatja.
Az ügyintézés teljesen INGYENES (nincs közvetítői díj vagy egyéb illeték).
További információkért:
Hívj: (004) 0747 933 592
Írj: az edina@ijcjobs.com e-mail címre

feladva: 2018-12-07