Asztalos állás német nyelvtudás nélkül Németország, Dischingen-Eglin

Asztalos állás német nyelvtudás nélkül Németország, Dischingen-Eglin0

kategória: külföldi állások

Munkavégzés helye: Németország, 89561 Dischingen-Eglingen
Munkakezdés ideje: azonnal

Kiemelt német partnerünknek keresünk hosszú távra
asztalosokat német nyelvtudás nélkül (5 fő)

Az Ön feladatai:
Laminált parketta lerakása
Konténer burkolása, építése (kívülről, belülről)
Amit Öntől várunk:
nem szükséges német nyelvtudás
előny: szakirányú végzettség
szakmai tapasztalat asztalosként
munkavégzés szakrajz alapján
saját autó (bejáráshoz) előny
önálló munkavégzés
magyarok is vannak a cégnél
Amit nyújtunk:
hosszú távú munkalehetőség
német munkaszerződés (azaz német biztosítás, bejelentés)
fizetés: nettó 10 euró / munkaóra + fizetett szállás
német nyelvű pályázati anyag elkészítése, amennyiben a jelentkező megfelel a munkafeltételeknek
munkadíj, közvetítői díj nélküli közvetítői szolgáltatás

Úgy érzi, megfelel a fent írtaknak? Szívesen dolgozna külföldön az említett kondíciókkal?
Várjuk jelentkezését fényképes német nyelvű szakmai önéletrajzával honlapunkon keresztül vagy E-mailben a
MUNKA@SILVERHAND.HU címre!
Nincs munkadíjunk! Nincsenek rejtett költségek!
Telefonszám: + 36 70 883 53 22
Jelentkezzen még ma weboldalunkon különféle pozíciókra!

feladva: 2019-05-29