keresés

Kínai étterembe munkatárs - Reykjavik reptér

kategória: külföldi állások

Munkavégzés helye: Izland, Keflavik reptér

Munkakezdés ideje: azonnal

Izlandi partnerünknek keresünk angolul beszélő munkatársat kínai étterembe

Amit Öntől várunk:

  • csapatmunka
  • munkavégzés családias környezetben
  • minimum 1 év tapasztalat kínai étteremből
  • jó/stabil angol nyelvtudás

Az Ön feladata:

  • vendégek igényeinek kiszolgálása
  • éttermi kiszolgálás
  • konyhai feladatok elvégzése

Amit nyújtunk:

  • nettó 1700 Eurónyi izlandi korona / hó
  • szállást szervez a munkáltató (a jelzett nettó bérből le van vonva a szállás, a járulékok)
  • rövid távra szóló munkaszerződés
  • angol nyelvű pályázati anyag elkészítése, amennyiben a jelentkező megfelel a munka feltételeknek
  • munkadíj, közvetítői díj nélküli közvetítői szolgáltatás

Úgy érzi, megfelel a fent írtaknak? Szívesen dolgozna külföldön az említett kondíciókkal?

Várjuk jelentkezését fényképes angol nyelvű szakmai önéletrajzával honlapunkon keresztül vagy E-mailben a

MUNKA@SILVERHAND.HU címre!

Nincs munkadíjunk! Nincsenek rejtett költségeink!

Telefonszám: + 36 70 883 53 22

Jelentkezzen még ma weboldalunkon különféle pozíciókra!

feladva: 2018-07-23