Lakkozó - Ausztria, Waidhofen an der Ybbs 92185290

keresés

Lakkozó - Ausztria, Waidhofen an der Ybbs

kategória: külföldi állások

Munkavégzés helye: Ausztria, Waidhofen an der Ybbs

Munkakezdés: mielőbb

Osztrák partnerünk németül beszélő lakkozót keres mielőbbi kezdéssel

Your tasks

  • Különféle lakkozói feladatok
  • Keretek, vázak lakkozása
  • FelületelÅ‘készítés
  • Alapozás, lakkozás

What is expected from you

  • Kommunikációs szintű német nyelvtudás
  • Hasonló munkaterületen szerzett tapasztalat
  • Szakmai végzettség
  • Saját autó munkába járáshoz
  • Önálló munkavégzés

Your advantages

  • Osztrák munkaszerzÅ‘dés (azaz osztrák biztosítás, bejelentés)
  • Hosszú távú munkalehetÅ‘ség
  • Fizetés: kezdÅ‘ órabér br. 12,58 euró (próbaidÅ‘ után bruttó 14,22 euró/hó) + nettó 26,40 euró kiegészítÅ‘pénz (Auslöse) / munkanap + szállástámogatás nettó 15 euró/munkanap (melyet munkanap követ)
  • Osztrák partner által szervezett szállás
  • Munkadíj, közvetítÅ‘i díj nélküli szolgáltatásnyújtás
  • Német nyelvű pályázati profil elkészítése (amennyiben a munkafeltételeknek megfelel a jelentkezÅ‘)

feladva: 2020-10-13