keresés

Hentes Ausztria, Söll

kategória: külföldi állások

Munkavégzés helye: Ausztria,Söll

Munkakezdés: azonnal

SILVERHAND Hungary cégünkegy kiemelt osztrák partnerhez keres a következő pozícióba munkaerőt németnyelvtudással:

hentes

Az Ön feladatai

  • Húsraktár vezetése,felügyelete
  • Húsporciózás,darabolás
  • Porciózás
  • Hús komissiózásigény szerint

Amit Öntől várunk

  • Kommunikációsszintű német nyelvtudás
  • Hasonlómunkaterületen szerzett tapasztalat
  • Szakmai végzettség(hentes vagy szakács)
  • Saját autó munkábajáráshoz
  • Elsősorban jelenlegis kint élő/tartózkodó jelentkezők jelentkezését fogadja el az osztrákmunkáltató a vírus helyzet miatt

Amit nyújtunk

  • Osztrákmunkaszerződés (azaz osztrák biztosítás, bejelentés)
  • Hosszú távúmunkalehetőség
  • Fizetés: nettó 2100euró / hó + nettó 26,4 euró kiegészítőpénz (Auslöse) / munkanap +szállástámogatás
  • Osztrák partneráltal szervezett szállás
  • 13. és 14. havifizetés
  • Várható munkakezdés2020. május
  • Munkadíj,közvetítői díj nélküli szolgáltatásnyújtás
  • Német nyelvűpályázati profil elkészítése (amennyiben a munkafeltételeknek megfelel ajelentkező)

Úgy érzi, megfelel a fent írtaknak? Szívesen dolgozna külföldön az említett kondíciókkal?

Várjuk jelentkezését fényképes német nyelvű szakmai önéletrajzával honlapunkon keresztül vagy E-mailben a

MUNKA@SILVERHAND.HU címre!

Telefonszám: + 36 70 883 53 22

Jelentkezzen még ma weboldalunkon különféle pozíciókra!

feladva: 2018-07-11