keresés

Ablakbeépítő - Németország, Waghusel

kategória: külföldi állások

Munkavégzés helye: Németország, Waghäusel

Munkakezdés ideje: Mielőbb

Német partnerünk keres hosszú távú munkára, németül beszélő ablakbeépítő munkatársakat

Az Ön feladatai

  • Külső és belső nyílászárók szerelése és beépítése
  • Műanyag és alumínium ajtók és ablakok beépítése
  • Üvegelemek beépítése

Amit Öntől várunk

  • Kommunikációs szintű német nyelvtudás
  • Saját autó a munkába járáshoz
  • Ablakbeépítőként szerzett munkatapasztalat
  • Szakmai végzettség mint épületasztalos

Amit nyújtunk

  • Német munkaszerződés (azaz német biztosítás, bejelentés)
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fizetés: br. 11 euró / óra + nettó 40 euró kiegészítő pénz (Auslöse) / munkanap (kb nettó 2200 Euró/hó)
  • Német partner által biztosított szállás (ennek díja a munkavállaló béréből kerül levonásra)
  • Munkadíj, közvetítői díj nélküli szolgáltatásnyújtás
  • Német nyelvű pályázati profil elkészítése (amennyiben a munkafeltételeknek megfelel a jelentkező)

Amennyiben felkeltette érdeklődését a munkaajánlat, várjuk fényképes önéletrajzát és jelentkezését a munka@silverhand.hu címen.

További munkaajánlatokat itt talál: https://silverhand.hu/jelentkezoknek/munkaajanlatok/

feladva: 2020-09-13