keresés

Nővér állás Németország

kategória: külföldi állások

Munkavégzés Németország - szerte

Munkakezdés: megegyezés szerint

Jelenleg egy kiemelt partnerünknek keresünk hosszútávra, Németországba németül beszélő nővéreket

Az Ön feladata:

  • Kórházi betegek ápolása
  • Kórházi betegek ellátása
  • Képzettségnek és tapasztalatnak megfelelő beosztásban történő munkavégzés

Amit Öntől várunk:

  • Kommunikációs szintű német nyelvtudás (B1-B2 szint)
  • Nővér munkakörben szerzett munkatapasztalat
  • Szakközépiskolai vagy OKJ bizonyítvány (nővér végzettség)
  • Előny szakirányú főiskolai diploma (nővér végzettség)
  • Saját személygépkocsi munkába járáshoz előny
  • 12 hónap minimum időszak vállalása a szerződés aláírásával

Amit nyújtunk:

  • Német munkaszerződés (azaz német biztosítás, bejelentés)
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fizetés: megegyezés szerint a német munkáltatóval (telefonos beszélgetés során)
  • Szállást biztosít a német munkáltató
  • Fizetett túlórázási lehetőség
  • Munkadíj, közvetítői díj nélküli szolgáltatásnyújtás
  • Német nyelvű pályázati profil elkészítése (amennyiben a munka feltételeknek megfelel a jelentkező)

Úgy érzi, megfelel a fent írtaknak? Szívesen dolgozna külföldön az
említett kondíciókkal?

Várjuk jelentkezését fényképes német nyelvű szakmai önéletrajzával
honlapunkon keresztül vagy E-mailben a

MUNKA@SILVERHAND.HU
címre!

Nincs munkadíjunk! Nincsenek
rejtett költségek!

Telefonszám: + 36 70 883 53 22

Jelentkezzen még ma weboldalunkon különféle pozíciókra!

feladva: 2018-08-23