Ügyfélszolgálati munkatárs - német nyelvtudással - Portugália, Lisszabon

kategória: külföldi állások

Munkavégzés helye: Portugália, Lisszabon

Kezdés: Megegyezés szerint, minél előbb

Portugál partnerünknek keresünk Customer Service Representative (ügyfélszolgálati munkatárs) munkakörbe német nyelvtudással munkaerőt

Az Ön feladatai

  • Customer Service feladatok online vásárlás, AdWords marketing, turizmus területeken

Amit Öntől várunk

  • nagyon jó német nyelvtudással rendelkezik (C1 szint)
  • munkatapasztalatot szeretne gyűjteni Portugáliában
  • rugalmas, és külföldön szeretné első munkatapasztalatát megszerezni nemzetközi csapatban
  • szeretne külföldön munkát vállalni, esetleg egy új idegennyelvet, kultúrát megismerni
  • szeretne Lisszabonban élni min 1 évet
  • elmúlt 18 éves
  • nem rendelkezik még munkatapasztalattal

Amit nyújtunk

  • rugalmas és izgalmas munka
  • heti 5 nap 8 órás munkarend
  • ingyenes portugál nyelvtanulási lehetőség
  • ingyenes kirándulások hétvégén (nem minden hétvégén)
  • biztosított szállás
  • portugál bejelentés, minimum 12 hónapra szóló munkaszerződés
  • fizetett betanítási idő
  • munkadíj, közvetítői díj nélküli munkaszerződési lehetőség
  • német nyelvű pályázati profil elkészítése (amennyiben a munkafeltételeknek megfelel a jelentkező)
  • havi nettó 800-1000 euró (szállás díja már levonva ebből)  - bér összege attól függ, hogy, melyik csoportba kerül a cégnél

Úgy érzi, szeretne részt venni a nyílt napon?

Várjuk jelzését E-mailben a munka@silverhand.hu címre! Telefonszámunk: + 36 70 883 53 22

Ha netán nem megfelelő az időpont, tekintse meg weboldalunkat, és jelentkezzen még ma weboldalunkon különféle hajós pozíciókra!

feladva: 2018-05-29