keresés

Cukrász Németország, Hafurt

kategória: külföldi állások

background:white>Munkavégzés helye: Németország, 97437.,
Haßfurt

background:white>Munkakezdés: azonnal

background:white>

SILVERHAND Hungary cégünk
egy kiemelt német partnerhez keres a következő pozícióba munkaerőt német
nyelvtudással:

margin-left:0cm;text-align:center;background:white>cukrász
(2 fő)

background:white>Az Ön feladata:

  • Recept alapján hozzávalók mennyiségének kimérése,
    előkészítése
  • Sütemények, torták elkészítése, előkészítése
  • Torták díszítése, dekorálása
  • Higiéniai előírások betartása

text-align:justify;background:white>

text-align:justify;background:white>Amit Öntől várunk:

  • Kommunikációs szintű
    német nyelvtudás
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Szakmai végzettség előny
  • Saját személygépkocsi munkába járáshoz

text-align:justify;line-height:150%;background:white>

text-align:justify;line-height:150%;background:white>Amit nyújtunk:

  • Német munkaszerződés (azaz német biztosítás, bejelentés)
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fizetés: br. 10,89 euró / óra + nettó 20 euró kiegészítő
    pénz (Auslöse) / munkanap
  • Német partner által intézett
    szállás (egyágyas szoba internettel, melynek összege a havi fizetésből kerül
    levonásra, kb. 350 – 450 euró között)
  • Munkadíj, közvetítői díj nélküli szolgáltatásnyújtás
  • Német nyelvű pályázati profil elkészítése (amennyiben
    a munkafeltételeknek megfelel a jelentkező)

Úgy érzi, megfelel a fent írtaknak? Szívesen dolgozna külföldön az említett kondíciókkal?

Várjuk jelentkezését fényképes német nyelvű szakmai önéletrajzával honlapunkon keresztül vagy E-mailben a

MUNKA@SILVERHAND.HU címre!

Telefonszám: + 36 70 883 53 22

Jelentkezzen még ma weboldalunkon különféle pozíciókra!

feladva: 2018-07-13