keresés

Festő / Tapétázó - Ausztria 6020 Innsbruck

kategória: külföldi állások

Munkavégzés helye: Ausztria, 6020 Innsbruck

Munkakezdés: azonnal

Osztrák partner cégünknek keresünk hosszútávra

Festőt / Tapétázót

Az Ön feladatai:

– festés, tapétázás, glettelés

– ajtók, ablakok, bútorok festése

A jelentkezés feltétele:

– Stabil német nyelvtudás (min. erős alap, azaz B1 szint)

– Releváns munkatapasztalat (min. 2-3 év)

– Rugalmas, motivált személyiség

– Saját autó a bejáráshoz

Amit nyújtunk:

– Osztrák munkaszerződés (bejelentés, biztosítás)

– Fizetés: bruttó 12,73 €/óra + net 26,40 €/munkanap + 15 € szállásdíj

– Fizetett szabadság

Várjuk jelentkezését e-mailben német nyelvű, fényképes önéletrajzával a

MUNKA@SILVERHAND.HU címre!

feladva: 2018-05-19