keresés

Darukezelő (Toronydaru) - Izland

kategória: külföldi állások

Munkavégzés helye: Izland - Reykjavík

Munka kezdete: azonnal

   Izlandi partnerünknek keresünk hosszútávra Reykjavík térségbe, építkezésekre

Toronydaru kezelőket

Az Ön feladatai:

– Alsó vagy felső fülkés toronydaru kezelése, anyagmozgatás építkezéseken

Amit Öntől várunk:

– kommunikációs szintű angol nyelvtudás

– munkatapasztalat toronydaru kezelésben 3-5 év

– darukezelői engedély

– erkölcsi bizonyítvány

– önálló munkavégzés

Amit nyújtunk:

– hosszútávú munkalehetőség

– izlandi munkaszerződés (biztosítás, bejelentés)

– fizetés 173 munkaóra/hó nettó 2500-3200 eurónyi izlandi korona

– szálláskeresésben a munkáltató segítséget nyújt

– szabadság

Úgy érzi, megfelel a fent írtaknak? Szívesen dolgozna külföldön az említett kondíciókkal?

Várjuk jelentkezését fényképes angol nyelvű szakmai önéletrajzával honlapunkon keresztül vagy E-mailben a

MUNKA@SILVERHAND.HU címre!

Telefonszám: + 36 70 883 53 22

Jelentkezzen még ma weboldalunkon különféle pozíciókra!

feladva: 2018-05-04