keresés

WIG Csőhegesztő - Nürnberg

kategória: külföldi állások

Munkavégzés helye: Németország, Nürnberg

Munkakezdés ideje: azonnal

Jelenleg egy kiemelt partnerünknek keresünk hosszútávra Németországba

WIG hegesztőket (akár párban is)

Az Ön feladatai:

– csövek hegesztése

Amit Öntől várunk:

– kommunikációs szintű német nyelvtudás (legalább a pár egyik felének)

– WIG hegesztői tapasztalat + érvényes minősítés

– tervrajzok olvasása

– önálló munkavégzés

– kommunikációs készség, elkötelezettség, csapatszellem

– saját autó bejáráshoz (pár esetén legalább 1 autó 2 főnek)

Ajánlatunk:

– hosszútávú munkalehetőség

– német munkaszerződés (biztosítás, bejelentés)

– fizetés: Net 2600 Euró havi bér (br 10,13 euró/óra + net 70 euró kiegészítő pénz/munkanap)

– szállást a munkaadó cég szervezi, díja 400 euró/hó

– túlórázási lehetőség

– szabadság

Várjuk jelentkezését e-mailben német nyelvű, fényképes önéletrajzával a

MUNKA@SILVERHAND.HU címre!

feladva: 2018-08-01