keresés

Teherautó szerelő Izland, Reykjavik térség

background:white>Munkavégzés helye: Izland, Reykjavik térség

background:white>Munkakezdés: azonnali kezdés

background:white>

margin-left:0cm;text-align:center;background:white>Jelenleg egy kiemelt
partnerünknek keresünk 6 hónapos időtartamra, Izlandra

margin-left:0cm;text-align:center;background:white>teherautó
szerelőt

Az Ön feladata:

  • Sebességváltó, kuplung,
    vezérműszíj és motor javítása, szerelése

Amit Öntől várunk:

  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Hasonló
    munkakörben szerzett tapasztalat
  • Szakmai
    végzettség
  • Munkaidő: H-P 08:00 - 17:00 óra (túlóra vállalható)

Amit nyújtunk:

  • Izlandi munkaszerződés (azaz izland biztosítás, bejelentés)
  • Rövid távú munkalehetőség
  • Fizetés: 183 munkaóra esetén (10 óra túlórával) br 3765 izalndi korona. Nettó bér 2079 eurónyi izlandi korona (ebből levonásra került a szállás, a járulék, nyugdíj)
  • Szállás: biztosítja a munkáltató, 2 fős szobákat, kompletten felszerelt apartmanokban (díja havi 75.000 izlandi korona)
  • Túlórázási lehetőség
  • Munkadíj,
    közvetítői díj nélküli szolgáltatásnyújtás
  • Angol nyelvű pályázati
    profil elkészítése (amennyiben a munkafeltételeknek megfelel a jelentkező

Úgy érzi, megfelel a fent írtaknak?
Szívesen dolgozna külföldön az említett kondíciókkal?

Várjuk jelentkezését fényképes angol nyelvű szakmai önéletrajzával
honlapunkon keresztül vagy E-mailben a

MUNKA@SILVERHAND.HU címre!

Nincs munkadíjunk! Nincsenek
rejtett költségek!

Telefonszám: + 36 70 883 53 22

Jelentkezzen még ma weboldalunkon különféle pozíciókra!

feladva: 2019-04-10