keresés

Bútorasztalos - Medemblik, Hollandia

kategória: külföldi állások

Munkavégzés helye: Hollandia, Medemblik

Munkakezdés: minél előbb, egyeztetés alapján

Holland partnerünknek keresünk 2 fő, angolul beszélő bútorasztalost yachtok bebútorozásához, padlólapjaik lerakásához

Az Ön feladatai

  • Yachtok bútorainak beszerelése
  • Yachtokon hajópadlók lerakása
  • Faipari geppek használata (felsőmaró, cirkula, szallagfűrész, gérvágó, dekopírfűrész stb)
  • Precíz munkavégzés, mm pontosságú munkavégzés

Amit Öntől várunk

  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Asztalosként szerzett munkatapasztalat
  • Asztalos végzettség
  • Előny: saját személygépkocsi munkába járáshoz (ha nincs saját, a cég  biztosít)
  • Az országban különböző kikötőkbe kell utazni olykor, hogy a jachtok bútorzatait, padlóit be tudják szereli
  • A munkavégzés javarészt Medemblikben lesz, műhelyben

Amit nyújtunk

  • Holland munkaszerződés (magyar nyelven is), holland bejelentés
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fizetés: nettó 450-500 euró / hét + céges autó esetén a munkába járáshoz
  • Magyar kapcsolattartói segítség Hollandiában, (holland adószám, bankszámlaszám intézésében)
  • Szervezett és fizetett szállás (gépesített, berendezett családi házakban, 1 fős szobák internettel)
  • Tiszta, új ágynemű, konyhai felszerelés (ezeket nem kell vinni)
  • Munkavédelmi bakancs
  • Munkadíj, közvetítői díj nélküli szolgáltatásnyújtás

Amennyiben felkeltette érdeklődését az állásajánlat, kérjük, küldje el nekünk fényképes önéletrajzát a munka@silverhand.hu címre, és felvesszük Önnel a kapcsolatot!

További munkaajánlatokat a www.silverhand.hu oldalon talál!

feladva: 2020-07-31