keresés

Mezőgazdasági gépszerelő állás Németország nettó 2250 - tól

Mezőgazdasági gépszerelő állás Németország nettó 2250 - tól0

kategória: külföldi állások

Mezőgazdasági gépszerelő állás Németország

nettó 2250 - tól

Amit kínálunk:

- Német bejelentés

- Bérezés nettó 2250 - tól

- Bónuszok

- Heti kifizetések

- Magyar ügyintézés a helyszínen

Főbb feladatok:

- A mezőgazdasági gépek és járművek egyes alkatrészeinek összeszerelése a műhelyben

- Teljes rendszerek összeszerelése kis tételes gyártáshoz

- Gépek üzembe helyezése és karbantartása

- Az összeszerelés és a gép funkcióinak beállítása és tesztelése

- A meghibásodások okainak meghatározása és javítások elvégzése, telepítése

Elvárások:

- Több éves, releváns tapasztalat

- Jártasság a fent említett feladatokban

- Német nyelvtudás (min. A2)

Jelentkezni német önéletrajzzal a csiszar@humanus-personalservice.de e-mail címen vagy a +49 162 6840343 telefonszámon lehet!

Állás típusa: Teljes munkaidő, Folyamatos

feladva: 2021-05-10