keresés

Festő építkezésre Németország, Nürnberg

kategória: külföldi állások

background:white>Munkavégzés helye: Németország, Nürnberg

background:white>Munkakezdés: azonnal

background:white>

margin-left:0cm;text-align:center;background:white align=center>Jelenleg egy partnerünknek
keresünk hosszútávra, Németországba

margin-left:0cm;text-align:center;background:white align=center>festőket
építkezésre (4 fő)

line-height:150%;background:white>

Az Ön feladatai

  • Külső – és belsőfestési feladatok elvégzése, tapétázás
  • Ablakok és ajtóklakkozása
  • Fém – és faanyagokfestése
  • Vakolás

Amit Öntől várunk

  • Kommunikációs szintű német vagy angol nyelvtudás
  • Szakmai végzettség
  • Előny: Saját személygépkocsimunkába járáshoz
  • Legalább 1 – 3 évesmunkatapasztalat
  • Munkaidő: 7:00 – 16:15 (H – Cs)és 7:00 – 14:00 péntekenként

Amit nyújtunk

  • Német munkaszerződés (azaz német biztosítás, bejelentés)
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fizetés: br. 12 – 14 euró / óra + nettó 35 euró kiegészítőpénz (Auslöse) / munkanap
  • Német partner által biztosított szállás (ennek ára amunkavállaló béréből kerül levonásra, 15 – 20 euró / munkanap)
  • Munkadíj, közvetítői díj nélküli szolgáltatásnyújtás
  • Német nyelvű pályázati profil elkészítése (amennyiben amunkafeltételeknek megfelel a jelentkező)

Úgy érzi, megfelel a fent írtaknak?
Szívesen dolgozna külföldön az említett kondíciókkal?

Várjuk jelentkezését fényképes német nyelvű szakmai önéletrajzával
honlapunkon keresztül vagy E-mailben a

MUNKA@SILVERHAND.HU címre!

Nincs munkadíjunk! Nincsenek
rejtett költségek!

Telefonszám: + 36 70 883 53 22

Jelentkezzen még ma weboldalunkon különféle pozíciókra!

feladva: 2018-09-04