keresés

Kiemelt ügyfélkapcsolati munkatárs

Kiemelt ügyfélkapcsolati munkatárs0
  • keres / kínál: kínál

kategória: adminisztráció / irodai munka

Csapatbővülés miatt, érdi csapatunkba keresünk:
Jó kommunikációkészséggel rendelkező munkatársat!

Rád váró feladatok:

Kapcsolattartás meglévő ügyfelekkel

Meglévő szerződések kezelése

Értékesítési célkitűzések elérése

Pontos és precíz adminisztráció

Amit kínálunk:

Folyamatos fejlődés, előrelépési lehetőség

Széles termékpaletta, megbízható ügyfélkiszolgálás

Átlagkeresetnél magasabb szintű jövedelem

Rugalmas munkaidő (teljes vagy részmunkaidőben végezhető)

Önálló és felelősségteljes munka

Elvárásaink:

Középfokú végzettség

Kiváló kapcsolatteremtő és tárgyalási készség

Eredményorientáltság

Szorgalmas, motivált, céltudatos személyiség

Pályakezdők jelentkezését is várjuk! (Teljeskörű képzés, és mentorálás)

Küldd el fényképes önéletrajzod a értékesítői jeligével a delbuda.kertvaros@gmail.com -ra!

feladva: 2018-07-16