keresés

Parkvezető állás-Királyszállás

  • 0 Ft
  • keres / kínál: kínál

kategória: vendéglátás / idegenforgalom

PARKVEZETŐ ÁLLÁS

A Nagy-Magyarország Park, Királyszállás pályázatot hirdet parkvezető munkakör betöltésére.

Feladatok

a park teljes körű üzemeltetése (a park üzemelésének megszervezése, koordinálása)

a park értékesítési stratégiájának kialakítása, megvalósítása, az értékesítési tevékenység irányítása

a park tevékenységének optimalizálása, a hatékonyság növelése

a kért kimutatások, tervek, statisztikák határidőre való elkészítése

adatszolgáltatási feladatok elkészítése

a parkra vonatkozó tervek összeállításának előkészítése és annak elfogadását követően a tervek végrehajtása

üzleti partnerekkel folytatott kapcsolattartás és a park közönségkapcsolatainak ápolása

Elvárásaink

vezetői tapasztalat

angol nyelvtudás, írásban és szóban

számítógépes ismeretek (Word, Excel)

felsőfokú végzettség

B kategóriás jogosítvány

Előny

német nyelv ismeret

marketing végzettség és tapasztala

Munkavégzés helye: Nagy-Magyarország Park, Királyszállás

A pályázat részeként benyújtandó iratok:

fényképes önéletrajz

végzettséget igazoló okmányok

Jelentkezés: info@nagymagyarorszagpark.hu

A pályázat benyújtásának határideje: április 8.

feladva: 2018-03-19

kapcsolat a hirdetővel