keresés

Bútorasztalos Németország, Nürnberg

kategória: külföldi állások

background:white>Munkavégzés helye:
Németország,
Nürnberg

background:white>Munkakezdés: azonnali
kezdés

background:white>

SILVERHAND Hungary cégünk
egy kiemelt német partnerhez keres a következő pozícióba munkaerőt német
nyelvtudással:

margin-left:0cm;text-align:center;background:white align=center>bútorasztalos

text-align:justify;background:white>

Az Ön feladatai

  • Bútorok gyártása, összeállítása
  • Faanyag előkészítése, mérése, vágása
  • Bútorlappal történő munkavégzés (élzárás, lamellázás,tervrajz alapján korpuszok összeállítása)

Amit Öntől várunk

  • Kommunikációs szintű német nyelvtudás
  • Hasonló területen szerzett munkatapasztalat
  • Előny: szakmai végzettség
  • Saját személygépkocsi munkába járáshoz

Amit nyújtunk

  • Német munkaszerződés (biztosítás, bejelentés)
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fizetés: kb. nettó 2400 euró / hó
  • Német partner által biztosított szállás (ennek díja amunkavállaló béréből kerül levonásra, kb. 400 – 500 euró / hó)
  • Munkadíj,közvetítői díj nélküli szolgáltatásnyújtás
  • Németnyelvű pályázati profil elkészítése (amennyiben a munkafeltételeknek megfelel ajelentkező)

Úgy érzi, megfelel a fent írtaknak?
Szívesen dolgozna külföldön az említett kondíciókkal?

Várjuk jelentkezését fényképes német nyelvű szakmai önéletrajzával
honlapunkon keresztül vagy E-mailben a

MUNKA@SILVERHAND.HU címre!

Nincs munkadíjunk! Nincsenek
rejtett költségek!

Telefonszám: + 36 70 883 53 22

Jelentkezzen még ma weboldalunkon különféle pozíciókra!

feladva: 2019-11-30