keresés

Festő építkezésen - Ausztria, Bécs

kategória: külföldi állások

Munkavégzés helye: Ausztria, Bécs

Munkakezdés: mielőbb

Osztrák partnerünk keres bécsi építkezésre 6 fő, németül beszélő festőt

Az Ön feladatai

  • Építkezésen külső - és belső festés
  • Glettelés, csiszolás
  • Homlokzat festése
  • Igény esetén tapétázás
  • Nyílászárók alapozása, festése

Amit Öntől várunk

  • Kommunikációs szintű német nyelvtudás
  • Hasonló munkaterületen szerzett tapasztalat
  • Szakmai végzettség, érvényes minősítés
  • Saját autó munkába járáshoz

Amit nyújtunk

  • Osztrák munkaszerződés (azaz osztrák biztosítás, bejelentés)
  • Rövid távú munkalehetőség (hosszabbítási lehetőséggel)
  • Fizetés: br. 11,00 - 12,06 euró / óra + nettó 26,40 euró kiegészítőpénz (Auslöse) / munkanap + szállástámogatás nettó 15 euró/munkanap (melyet munkanap követ)
  • Osztrák partner által szervezett szállás (nem fizetett, csak támogatott)
  • Munkadíj, közvetítői díj nélküli szolgáltatásnyújtás
  • Német nyelvű pályázati profil elkészítése (amennyiben a munkafeltételeknek megfelel a jelentkező)

A Silverhand Group multinacionális munkaerő – közvetítéssel foglalkozó ügynökség, amely Temesváron, Poznanban, Krakkóban, Varsóban, Budapesten, Piešťanyban és Szófiában található?

Magyar irodánk 2016-ban nyílt meg Budapesten. Cégünk eddig több száz jelentkezőnek talált munkahelyet Európa valamely országában.

Ha szeretne külföldön dolgozni, vegye fel velünk a kapcsolatot elérhetőségeink egyikén!

Telefonszámunk: + 36 70 883 53 22

Várjuk önéletrajzát a következő e-mail címen: munka@silverhand.hu

feladva: 2020-09-02