keresés

Gyári munka - INGYENES szállással

Gyári munka - INGYENES szállással0
  • keres / kínál: kínál

kategória: gyártás / termelés / mérnök

Autóipari partnercégünk részére munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:
Betanított operátor
INGYENES Szállás- INGYENES étkezés- Megbecsülés- HOSSZÚ TÁVÚ munka
A pozíció betöltéséhez végzettség NEM szükséges!
+ br.100.000 Ft Átköltözési bónusz / Megbecsülési díj!

MIÉRT ÉERDEMES NÁLUNK DOLGOZNOD:
AZONNALI kezdést biztosítunk
CSAK kettő műszakban fogsz dolgozni
MINDEN hétvégéd SZABAD lesz, amennyiben hazautazol - azt TÉRÍTJÜK!!
INGYENES szállást biztosítunk
INGYENES étkezéssel kalkulálhatsz a munkanapokon
KIEMELKEDŐ juttatási csomagod lesz (magas alapbér+bónusz)
ALAPOS betanításban részesülsz
FOLYAMATOS fejlődési és ELŐRELÉPÉSI lehetőséged lesz ( amivel arányosan a béred is emelkedni fog)
PRÓBAIDŐ után, további PLUSZ juttatásban lesz részed
13. HAVI FIZETÉST is biztosítunk

MILYEN FELADATAID LESZNEK:
EGYSZERŰ szerelési feladatok ellátása
Alkatrészek BEILLESZTÉSE az autó vázába
Kézi és gépi eszközök használata
Precíz, pontos munkavégzés

MIT KÉRÜNK TŐLED:
SZERESS dolgozni
GONDOLKOZZ hosszú távon
VÁLLALD a KETTŐ műszakot és az ÁLLÓ munkavégzést
Magas végzettséget NEM kérünk, csupán a 8 általános iskolai végzettséget
RENDELKEZZ jó fizikummal, állóképességgel

ELŐNY:
JÓL JÖHET, ha gyártásban / termelésben szerzett több éves tapasztalattal rendelkezel DE NEM FELTÉTEL!

Környező településekről a munkába járás céges buszokkal INGYENESEN biztosított, az ország BÁRMELY pontjáról érkezőknek INGYENES szállás áll rendelkezésére!
Munkavégzés helye:
Esztergom (Komárom-Esztergom megye)
Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével- az alábbi e-mail címre: d0005@hr.delegoallas.hu
VAGY hívja a 06/30- 523 5991-es telefonszámot!

feladva: 2020-02-21