keresés

Cukrász Hafurt, Németország

kategória: külföldi állások

Munkavégzés helye: Németország,Bayern (97437) Haßfurt

Munkakezdés: azonnal

SILVERHAND Hungary cégünkegy kiemelt német partnerhez keres a következő pozícióba munkaerőt német nyelvtudással:

Cukrászt (2 fő)

Az Ön feladatai

  • Sütemények éstorták elkészítése
  • Tortadekorációelkészítése
  • Önálló munkavégzés

Amit Öntől várunk

  • kommunikációsszintű német nyelvtudás
  • cukrász végzettség
  • cukrászkéntszerzett szakmai tapasztalat
  • saját autó amunkába járáshoz

Amit nyújtunk

  • Németmunkaszerződés (azaz német biztosítás, bejelentés)
  • Hosszú távúmunkalehetőség
  • Fizetés: br. 10,89euró / óra + nettó 20 euró kiegészítő pénz (Auslöse) / munkanap
  • Német partner általbiztosított szállás (ennek díja a munkavállaló béréből kerül levonásra)
  • Munkadíj,közvetítői díj nélküli szolgáltatásnyújtás
  • Német nyelvű pályázati profil elkészítése (amennyibena munkafeltételeknek megfelel a jelentkező)

text-align:justify;line-height:115%;background:white>Úgy
érzi, megfelel a fent írtaknak? Szívesen dolgozna külföldön az említett
kondíciókkal?

Várjuk jelentkezését fényképes német nyelvű szakmai önéletrajzával
honlapunkon keresztül vagy E-mailben a

line-height:115%;background:white>MUNKA@SILVERHAND.HU
címre!

line-height:115%;background:white>Nincs munkadíjunk!
Nincsenek rejtett költségek!

Telefonszám: + 36 70 883 53 22

Jelentkezzen még ma weboldalunkon különféle pozíciókra!
www.silverhand.hu

feladva: 2020-02-18