Szobafestő állás német nyelvtudás nélkül - 89561 Dischingen-Eglingen

kategória: külföldi állások

Munkavégzés helye: Németország, 89561 Dischingen-Eglingen

Munkakezdés ideje: azonnal

normal>

Kiemelt német partnerünknek keresünk hosszú távra festőket
német nyelvtudás nélkül

Az Ön feladatai:

  • auto;line-height:normal;mso-list:l1 level1 lfo1;tab-stops:list 36.0pt>konténerek lakkozása, festése

  • auto;line-height:normal;mso-list:l1 level1 lfo1;tab-stops:list 36.0pt>konténerek felületkezelése

normal>

Amit Öntől várunk:

  • auto;line-height:normal;mso-list:l0 level1 lfo2;tab-stops:list 36.0pt>nem szükséges német nyelvtudás

  • auto;line-height:normal;mso-list:l0 level1 lfo2;tab-stops:list 36.0pt>előny: szakirányú végzettség

  • auto;line-height:normal;mso-list:l0 level1 lfo2;tab-stops:list 36.0pt>szakmai tapasztalat asztalosként

  • auto;line-height:normal;mso-list:l0 level1 lfo2;tab-stops:list 36.0pt>munkavégzés szakrajz alapján

  • auto;line-height:normal;mso-list:l0 level1 lfo2;tab-stops:list 36.0pt>saját autó (bejáráshoz) előny

  • auto;line-height:normal;mso-list:l0 level1 lfo2;tab-stops:list 36.0pt>önálló munkavégzés

  • auto;line-height:normal;mso-list:l0 level1 lfo2;tab-stops:list 36.0pt>magyarok is vannak a cégnél

Amit nyújtunk:

  • auto;line-height:normal;mso-list:l2 level1 lfo3;tab-stops:list 36.0pt>hosszútávú munkalehetőség

  • auto;line-height:normal;mso-list:l2 level1 lfo3;tab-stops:list 36.0pt>német munkaszerződés (azaz német biztosítás, bejelentés)

  • auto;line-height:normal;mso-list:l2 level1 lfo3;tab-stops:list 36.0pt>fizetés: nettó 10 euró / munkaóra + fizetett szállás

  • auto;line-height:normal;mso-list:l2 level1 lfo3;tab-stops:list 36.0pt>német nyelvű pályázati anyag elkészítése, amennyiben a jelentkező
    megfelel a munkafeltételeknek

  • auto;line-height:normal;mso-list:l2 level1 lfo3;tab-stops:list 36.0pt>munkadíj, közvetítői díj nélküli közvetítői szolgáltatás

Úgy érzi, megfelel a fent
írtaknak? Szívesen dolgozna külföldön az említett kondíciókkal?

Várjuk jelentkezését fényképes német nyelvű szakmai önéletrajzával
honlapunkon keresztül vagy E-mailben a

MUNKA@SILVERHAND.HU címre!

Nincs munkadíjunk! Nincsenek
rejtett költségek!

Telefonszám: + 36 70 883 53 22

Jelentkezzen még ma weboldalunkon különféle pozíciókra!

feladva: 2018-08-14