keresés

Belső rklamációkezelőt keresünk!

  • keres / kínál: kínál

kategória: egyéb

Német tulajdonban lévő, dinamikusan fejlődő multinacionális autóipari beszállító vállalat megbízásából keresünk új kollégát az alábbi munkakörbe:
Belső reklamációkezelő
Feladatok:
Gyártási hibák felismerése, azok kivizsgálása, dokumentálása
Hibaanalízis készítése, helyesbítő és megelőző intézkedések megtétele
Minőségügyi probléma elhárító akcióinak nyomon követése
Minőségbiztosítást segítő időszaki jelentések készítése
Kapcsolattartás a magyar és német társosztályokkal
Elvárások:
Műszaki végzettség
Alapos műszaki rajz ismeret
Aktív német és/vagy angol nyelvismeret szóban és írásban egyaránt
Önálló, precíz, pontos munkavégzés
Kiváló kommunikációs készség, határozott fellépés
Kiváló problémamegoldó képesség
Egyéni és csapatmunkában történő munkavégzés
Felhasználói szintű számítógépes ismeret
Előny:
Termékfejlesztésben, folyamatfejlesztésben szerzett tapasztalat
Hibaanalízisben használt eszközök gyakorlati ismerete (8D, 5-Why, Ishikawa, FMEA, MSA, SPC, hibafa elemzés, stb.)
Amit kínálunk:
Versenyképes jövedelem
Folyamatos fejlődési és előrelépési lehetőség
Stabil multinacionális háttér, hosszú távú munkalehetőség
Dinamikus, jó csapat, összetartó kollégák
Munkavégzés helye:
Nyírbátor
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük önéletrajzát
Belső reklamációkezelő jeligével küldje el az allas06@miljob.hu e-mail címre.
További információ: +36 30 830 7234; +36 1 550 0113

feladva: 2019-11-19