Gyári munkás Németország, Friedrichshafen, Salem, Sigmaringen, Stuttgart, Neuenbürg, Ulm

Munkavégzés Németország, Friedrichshafen, Sigmaringen, Stuttgart, Neuenbürg, Ulm

Munkakezdés: azonnali kezdés

Jelenleg egy kiemelt partnerünknek keresünk hosszú távra, Németországba gyári munkásokat

Az Ön feladata:

  • Gyártógépek, fröccsöntő gépek üzemeltetése, alkatrészek ráhelyezése, levétele
  • Egyéb betanított feladatok végzése
  • Komissiós feladatok

Amit Öntől várunk:

  • Kommunikációs szintű német nyelvtudás
  • Gyári környezetben szerzett munkatapasztalat
  • Előny: saját autó
  • Pontos munkavégzés
  • 3 műszak vállalása
  • Párok jelentkezését nem tudja fogadni a német munkáltató (szállás biztosítási nehézségek miatt)

Amit nyújtunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Német munkaszerződés (azaz német biztosítás, bejelentés)
  • Fizetés: nettó 1200 - 1400 euró /  hónap + műszakpótlékok
  • Német partner által biztosított és fizetett szállás
  • Munkadíj, közvetítői díj nélküli szolgáltatásnyújtás
  • Német nyelvű pályázati profil elkészítése (amennyiben a munkafeltételeknek megfelel a jelentkező)

Úgy érzi, megfelel a fent írtaknak? Szívesen dolgozna külföldön az említett kondíciókkal?
Várjuk jelentkezését fényképes német nyelvű szakmai önéletrajzával honlapunkon keresztül vagy E-mailben a

MUNKA@SILVERHAND.HU címre!

Nincs munkadíjunk! Nincsenek rejtett költségek!
Telefonszám: + 36 70 883 53 22
Jelentkezzen még ma weboldalunkon különféle pozíciókra!

feladva: 2018-08-23