keresés

Pék - Németország, 63679, Schotten

color:#1A1A1A>Munkavégzés helye: font-family:"Arial",sans-serif;color:#1A1A1A>63679 Schotten, Németország

color:#1A1A1A>Munkakezdés: azonnali kezdés

color:#1A1A1A>

10.0pt;font-family:"Arial",sans-serif;color:#1A1A1A>Jelenleg egy kiemelt
partnerünknek keresünk hosszútávra, Németországba

péket

color:#1A1A1A>Az Ön feladata:

line-height:150%;font-family:"Arial",sans-serif;mso-fareast-font-family:Arial;
color:#1A1A1A;font-weight:normal>-
Pékáruk sütése, előkészítése color:#1A1A1A;font-weight:normal>

Amit Öntől
várunk:

color:#1A1A1A>-
Kommunikációs
szintű német nyelvtudás

Hasonló
munkakörben szerzett tapasztalat

Szakirányú
végzettség

Saját
személygépkocsi munkába járáshoz

text-indent:-18.0pt;line-height:150%;mso-list:l0 level1 lfo1> mso-fareast-font-family:Arial;color:#1A1A1A;font-weight:normal>-
Munkaidő: minimum 35, maximum 60 óra/hét, heti 5-6 nap vállalása
szükséges, havi 168 óra - Túlóra vállalható (25% túlóra pótlék)

Amit nyújtunk:

font-family:"Arial",sans-serif;color:#1A1A1A>Német munkaszerződés (biztosítás,
bejelentés)

font-family:"Arial",sans-serif;color:#1A1A1A>Hosszútávú munkalehetőség

font-family:"Arial",sans-serif;color:#1A1A1A>Fizetés: nettó 1850 euró / hó
(1-es adózási osztály)

mso-fareast-font-family:Arial;color:#1A1A1A>-       color:#1A1A1A>Szállást a munkáltató szervezi (Egyágyas szoba internettel,
melynek összege a havi fizetésből kerül levonásra, 350-450€ között)

font-family:"Arial",sans-serif;color:#1A1A1A>Túlórázási lehetőség

10.0pt;line-height:115%;font-family:"Arial",sans-serif;color:#1A1A1A>Úgy érzi,
megfelel a fent írtaknak? Szívesen dolgozna külföldön az említett kondíciókkal?

Várjuk jelentkezését fényképes német nyelvű szakmai önéletrajzával
honlapunkon keresztül vagy E-mailben a

115%;font-family:"Arial",sans-serif;color:#1A1A1A>MUNKA@SILVERHAND.HU címre!

115%;font-family:"Arial",sans-serif;color:#1A1A1A>Nincs munkadíjunk! Nincsenek
rejtett költségek!

Telefonszám: + 36 70 883 53 22

Jelentkezzen még ma weboldalunkon különféle pozíciókra!

feladva: 2018-08-10