keresés

Operátori pozíció kiemelt bérezéssel és nagyon rugalmas munkaidővel!

Operátori pozíció kiemelt bérezéssel és nagyon rugalmas munkaidővel!0
  • 0 Ft
  • keres / kínál: kínál

kategória: pénzügy / számvitel / jog

Budapesten a XIV kerületi modern irodánkba keresünk lelkes, jól kommunikáló, telefonálni szerető operátorokat.
A munka 6 órában végezhető, rugalmas beosztás mellett.
Kezdők, tapasztaltak, diákok és gyermekes anyukák jelentkezését is várjuk!
Fizetés: bejelentett jövedelem (fix alapbér -és mozgó bér a megkötött szerződések után)

Leendő munkatársunk feladatai:
- kimenő hívások indítása kizárólag vidéki területek irányába
- script alapján beszélgetés irányítása
- hívások adminisztrációja

Amit kínálunk:
- nyugodt, modern munkakörnyezet
- profi betanítás (kommunikációs- és értékesítés-technikai és szakmai ismeretek)
- stabil háttér, hosszú távú munkalehetőség
- összetartó közösség

Elvárásaink:
- kiváló kommunikációs készség,
- felhasználó szintű számítógépes (Microsoft Office) ismeretek,
- értékesítésben vagy call centerben szerzett tapasztalat előnyt jelent
- lelkes, céltudatos hozzáállás
- pozitív gondolkodású személyiség

Amennyiben a fenti elvárásoknak megfelel és szeretne kellemes irodai munkakörnyezetben dolgozni, akkor várjuk a fényképes önéletrajzát a varadi.szabolcs@alphaphone.hu e-mail címre.

feladva: 2018-05-18

kapcsolat a hirdetővel