keresés

Kertgondozó - Hollandia, Cuijk

kategória: külföldi állások

white>Munkavégzés helye: Hollandia, Cuijk

white>Munkakezdés: minél előbb, megegyezés szerint

white>

line-height:normal;background:white>Jelenleg
egy kiemelt partnerünknek keresünk 2019 október végéiig, Hollandiába

line-height:normal;background:white>kertgondozót

white>

white>Az Ön feladata:

  • Különféle kertészeti feladatok ellátása
  • Fák metszése
  • Díszfák, cserjék metszése, gondozása
  • Fűnyírás, lehullott levelek gereblyézése, összegyűjtése

white>

white>Amit Öntől várunk:

  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Kertész/kertgondozó munkakörben szerzett tapasztalat
  • Szakmai végzettség – kertész – előny
  • Saját személygépkocsi munkába járáshoz
  • Önálló munkavégzés
  • Munkaidő: minimum 35, maximum 60
    óra/hét, heti 5-6 nap vállalása szükséges, havi 168 óra – Túlóra vállalható
    (25% túlóra pótlék)

white>

white>Amit nyújtunk:

  • Holland munkaszerződés (azaz holland biztosítás, bejelentés)
  • 2019. október végéig munkalehetőség
  • Fizetés: nettó 1800 euró/hó
  • Holland partner által szervezett szállás - fizetett
  • Munkadíj, közvetítői díj nélküli szolgáltatásnyújtás
  • Angol nyelvű pályázati profil
    elkészítése (amennyiben a munkafeltételeknek megfelel a jelentkező)

Úgy érzi, megfelel a fent írtaknak? Szívesen dolgozna külföldön az említett kondíciókkal?

Várjuk jelentkezését fényképes angol nyelvű szakmai önéletrajzával honlapunkon keresztül vagy E-mailben a

MUNKA@SILVERHAND.HU címre!

Telefonszám: + 36 70 883 53 22

Jelentkezzen még ma weboldalunkon különféle pozíciókra!

feladva: 2019-05-08