keresés

Állványozó Hollandia, Amsterdam

kategória: külföldi állások

Munkavégzés helye:Hollandia, Amsterdam

Munkakezdés: 2020.01.20/megegyezés szerint

SILVERHANDHungary cégünk egy kiemelt holland partnerhez keres a következő pozícióbamunkaerőt angol nyelvtudással:

állványozó

Az Ön feladatai

  • Tervrajz alapjánanyagszükséglet meghatározása
  • Állványzatkészítése, rögzítése és bontása
  • Biztonsági előírásokbetartása

Amit Öntől várunk

  • Kommunikációsszintű angol vagy holland nyelvtudás
  • Állványozásbanszerzett munkatapasztalat
  • Fizikaiterhelhetőség, önálló munkavégzés
  • Előny: meglévő VCAbizonyítvány (ha nincs, a partner cég segít)
  • Előny: saját személygépkocsimunkába járáshoz (ha nincs saját, a cégtől lehet bérelni)
  • B kategóriásjogosítvány

Amit nyújtunk

  • Hollandmunkaszerződés, holland bejelentés
  • Hosszú távúmunkalehetőség
  • Fizetés: nettó 460euró / hét + saját autó esetén a munkába járás költségének támogatása
  • Magyarkapcsolattartói segítség Hollandiában, (holland adószám, bankszámlaszámintézésében)
  • Szervezett ésfizetett szállás
  • Munkadíj,közvetítői díj nélküli szolgáltatásnyújtás
  • Angol nyelvű profil elkészítése (amennyiben amunkafeltételeknek megfelel a jelentkező)

text-align:justify;line-height:115%;background:white>Úgy érzi, megfelel a fent írtaknak? Szívesen dolgozna külföldön az
említett kondíciókkal?

Várjuk jelentkezését fényképes angol nyelvű szakmai önéletrajzával
honlapunkon keresztül vagy E-mailben a

line-height:115%;background:white>MUNKA@SILVERHAND.HU
címre!

line-height:115%;background:white>Nincs
munkadíjunk! Nincsenek rejtett költségek!

Telefonszám: + 36 70 883 53 22

Jelentkezzen még ma weboldalunkon különféle pozíciókra!

feladva: 2020-01-19