keresés

Pénzügyi Tanácsadót keresünk érdi Irodánkba!

Pénzügyi Tanácsadót keresünk érdi Irodánkba!0
  • keres / kínál: kínál

kategória: adminisztráció / irodai munka

Pénzügyi Tanácsadót keresünk érdi irodánkba!

A következő feladatokban számítunk Rád:

- Kapcsolattartás a hozzád dedikált meglévő partnereinkkel, és elégedettségük fenntartása, fokozása.
- Új partnerek és üzleti lehetőségek keresése (igen, ez értékesítés), megállapodás esetén a bizalmuk megtartása, hogy újból és újból minket válasszanak.
- Az érdeklődő ügyfelek számára ajánlatok összeállítása és utókövetése.
- Munkatársaid segítése, támogatása a közös célok elérése érdekében.

Kit képzeltünk el a csapatunkba?
Egy olyan kollégát, aki:

- jártas az értékesítésben és van középfokú végzettsége (a
szakirányú végzettség lenne a non plusz ultra), VAGY pályakezdő ugyan, de releváns közép- vagy felsőfokú végzettséget szerzett;

- mind a feladatokhoz, mind az ügyfelekhez példás viszonyul;

- motivált, szereti a munkáját és komoly minőségi elvárásokat támaszt munkájával szemben;

- kreatív, kiválóan kommunikál, jól szervezi a munkáját, és képes önállóan dolgozni (persze kérdezni bármikor lehet);

- az esetleges problémás, vagy nehéz helyzetekben a megoldást és nem a hibást, vagy a felelőst keresi;

- jókedvű, nyitott, befogadó.

Jelentkezni, fényképes önéletrajzzal a : delbuda.kertvaros@gmail.com email címen lehet!

feladva: 2018-06-04