keresés

MIG hegesztő Finnország, Laitila

kategória: külföldi állások

Normal 0 21 false false false HU X-NONE X-NONE

Munkavégzés helye:Finnország, Laitila

Munkakezdés: azonnal

SILVERHAND Hungary cégünkegy kiemelt finn partnerhez keres a következő pozícióba munkaerőt angolnyelvtudással:

MIG hegesztő (131)

Az Ön feladatai

  • Fekete acél (1 – 25 mm),rozsdamentes acél (0,5 – 15 mm), illetve egyszerű acél alkatrészek, lemezekösszehegesztése műszaki rajz alapján (blueprint)
  • Hiba esetén javítási feladatok
  • Felület előkészítése hegesztéshez
  • Termék minőségének ellenőrzése

Amit Öntől várunk

  • Kommunikációképes angol nyelvtudás (vagyromán)
  • Hegesztőként szerzett, legalább 2 – 3 évesmunkatapasztalat
  • Előny: TIG hegesztési ismeretek (141)
  • Szakmai végzettség
  • Munkaidő: heti 40 óra
  • Előny: saját személygépkocsi

Amit nyújtunk

  • Finn munkaszerződés (biztosítás, bejelentés)
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fizetés: br. 12,76 € / óra
  • Finn partner által intézett szállás (egyágyasszoba internettel, konyhával, mosási lehetőséggel, melynek díja a munkavállalóbéréből kerül levonásra, ennek díja havi 200 – 300 euró / hó)
  • Munkadíj, közvetítői díj nélküliszolgáltatásnyújtás
  • Angol nyelvű pályázati profil elkészítése(amennyiben a munkafeltételeknek megfelel a jelentkező)

text-align:justify;line-height:115%;background:white>Úgy érzi, megfelel a fent írtaknak? Szívesen dolgozna külföldön az
említett kondíciókkal?

Várjuk jelentkezését fényképes angol nyelvű szakmai önéletrajzával
honlapunkon keresztül vagy E-mailben a

line-height:115%;background:white>MUNKA@SILVERHAND.HU
címre!

line-height:115%;background:white>

Telefonszám: + 36 70 883 53 22

Jelentkezzen még ma weboldalunkon különféle pozíciókra!

feladva: 2020-01-25