keresés

Cserépkályha/kandalló/kemence építő Németország, Nürnberg

Cserépkályha/kandalló/kemence építő Németország, Nürnberg0

kategória: külföldi állások

Munkavégzés helye: Németország, Nürnberg

Munkakezdés: azonnali kezdés

Jelenleg egy kiemelt partnerünknek keresünk hosszútávra, Németországba

cserépkályha/kandalló/kemence építő munkatársat (1 fő)

Az Ön feladata:

önálló munkavégzés cserépkályha/kemence vagy kandalló építésben

Amit Öntől várunk:

Kommunikációs szintű német nyelvtudás
Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
Autó a munkába járáshoz előny
Önálló munkavégzés

Amit nyújtunk:

Német munkaszerződés (biztosítás, bejelentés)
Fizetés: nettó 2400 euró (1- es adókategória)
Szállást biztosít a német munkáltató (havi díja kb 400 euró)
Német nyelvű pályázati anyag készítése, amennyiben a pályázó megfelel a munkafeladatok elvárásainak
Közvetítői díj, munkadíj nélküli közvetítés

feladva: 2018-12-06