keresés

Sales representative - Izland, Reykjanesbr

kategória: külföldi állások

Munkavégzés helye: Izland, Reykjanesbær

Munkakezdés ideje: azonnal

Izlandi partnerünknek keresünk autókölcsönzőbe

sales representative hölgyeket (2 fő)

Az Ön feladatai:

– helyi - és turista érdeklődők kiszolgálása

– bérbeadás lebonyolítása, adminisztrációs feladatok

– információadás a kölcsönzés folyamatáról

Amit Öntől várunk:

– erős kommunikációképes angol nyelvtudás (középszint)

– szükséges tapasztalat értékesítésben

– hétvégi munkavégzés

– önálló munkavégzés

Amit nyújtunk:

– izlandi munkaszerződés (biztosítás, bejelentés)

– fizetés: 158 munkaóra/hó br 2064 eurónyi izlandi korona (szállás, biztosítás, nyugdíj járulékok levonása után kb 1220 eurónyi izlandi korona marad)

– munkáltató által biztosított szállás 2 fős vagy 1 fős szoba

Úgy érzi, megfelel a fent írtaknak? Szívesen dolgozna külföldön az említett kondíciókkal?

Várjuk jelentkezését fényképes angol nyelvű szakmai önéletrajzával honlapunkon keresztül vagy E-mailben a

MUNKA@SILVERHAND.HU címre!

Telefonszám: + 36 70 883 53 22

Jelentkezzen még ma weboldalunkon különféle pozíciókra!

feladva: 2018-05-10