keresés

WIG hegesztő állás Bayern/Baden Württemberg, 2.500 euró/hó

WIG hegesztő állás Bayern/Baden Württemberg, 2.500 euró/hó0

Munkakezdés: megbeszélés alapján

Kiutazás: megbeszélés alapján

Főbb feladatok:

Nemesacél és feketeacél hegesztés WIG módszerrel (141)

Műszaki rajzok olvasása

Gépészeti szerkezetek hegesztése

Hegesztési előkészítés végrehajtása

Az álláshoz tartozó elvárások:

Releváns, több éves tapasztalat

Német nyelvtudás (minimum 2.5/5)

Egyéb információk:

Termelési területen történő munkavégzés - nem építkezés!

Túlóra vállalása lehetséges

Fontos, hogy közvetítési díjat nem számolunk fel!

Béren kívüli juttatások, prémiumok, heti kifizetések, extra biztosítás, magyar nyelven történő ügyintézés

Fizetés:

kb. havi 2.500 euró nettó

Szállás:

Szükség esetén segítünk a szálláskeresésben, ebben az esetben a havi nettó bér a szállás árának megfelelően csökken

A jelentkezés módja:

Német nyelvű önéletrajzát a betölteni kívánt állás megjelölésével a csiszar@humanus-personalservice.de e-mail címre várjuk

Kapcsolattartó: Csiszár Rebeka (+49 162 6840343)

feladva: 2021-05-10