keresés

Ablakbeépítő építkezésen - Bayern-szerte

kategória: külföldi állások

Munkavégzés helye: Németország, Bayern

Munkavégzés kezdete: azonnal

Az Ön feladatai

  • Építkezésen ablakok és ajtók szerelése
  • Önélló és páros munka építkezésen
  • Ajtó és ablak gyártás műhelyben

Amit Öntől várunk

  • Kommunikációs szintű német nyelvtudás
  • Szakmai végzettség asztalosként előny
  • Tapasztalat ablakbeépítőként
  • Saját autó munkába járáshoz
  • Munkavégzés 07:00-16:30 (pénteken 13:00-ig)

Amit nyújtunk

  • Német munkaszerződés (azaz német biztosítás, bejelentés)
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fizetés: nettó 1800-2000 euró hó
  • Német partner által biztosított és fizetett szállás (internettel, parkolási lehetőséggel)
  • Munkadíj, közvetítői díj nélküli szolgáltatásnyújtás
  • Német nyelvű pályázati profil elkészítése (amennyiben a munkafeltételeknek megfelel a jelentkező)

Amennyiben felkeltette az álláshirdetés a figyelmét, kérjük, küldje el nekünk fényképes önéletrajzát a munka@silverhand.hu címre, és felvesszük Önnel a kapcsolatot!