Munkahely lehetoseg Nagy Britanniaban mint gondozo idosek othonnaban

Munkahely lehetoseg Nagy Britanniaban mint gondozo idosek othonnaban0

kategória: külföldi állások

Pearson Anderson Compassion in care + Ten years on
Munkahelyi lehetoseg Nagy Britaniaban idosek otthonabann mint gondozo.

Főbb feladatok:
Idosek gondozasa
Az álláshoz tartozó elvárások:
Nem szukseges gyakorlat,mivel ajanlunk treninget ahol el sajatosithatod a gondozoi alapismereteket .
Angol nyelv legalab kezdo szinten
Minimum ket szemelyi azonositasra szukseges okiratokat fel kell mutatnod
( Szemelyi igazolvany es utlevel vagy szemelyi igazolvany es jogositvany )
Amit kínálunk:
Harom eves munkaszerzodest tudunk nyutani,de sajat keresre barmikor lemonthato.
8,21 - 8,75 / ora kezdo fizetes
40 60 ora munka hetente
Keresre bankszamlat bisztositunk
Munkavégzés helye:
Idosek otthona Nagy Britania

Jelentkezdni az állásra
+44.7405.381.146 telefonszamon

feladva: 2020-04-02