keresés

Gépbeállítókat keresünk Nyírbátorba!

  • keres / kínál: kínál

kategória: szakmunka / fizikai munka

Német tulajdonú, dinamikusan fejlődő autóipari beszállító vállalat hosszú távra keres új kollégákat az alábbi munkakörbe:

Gépbeállító

Feladatok:
- Gyártó eszközök beállítása
- Munkafolyamatok betanítása
- Gyártáshoz kapcsolódó ellenőrzések végrehajtása, adatok regisztrálása
- Csoportvezetőkkel való közös munkavégzés

Elvárások:
- Középfokú műszaki végzettség
- Kiváló műszaki és méréstechnikai ismeretek (műszaki rajzok értelmezése, jelölések, különböző mérőeszközök ismerete és gyakorlatban való alkalmazásuk)
- Önálló munkavégzés, nagy teherbíró képesség
- 3 műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk:
- Folyamatos fejlődési és előrelépési lehetőség
- Stabil multinacionális háttér, hosszú távú munkalehetőség
- Dinamikus, jó csapat, összetartó kollégák
- Modern technológia és munkakörnyezet
- Ingyenes céges buszjáratok

Munkavégzés helye:
Nyírbátor

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, önéletrajzát Gépbeállító jeligével küldje el az allas04@miljob.hu e-mail címre. További információ: 06-30/412-7265; 06-1/550-0103

feladva: 2019-03-18