keresés

CNC Maró és esztergályos Ausztria, Anthering

kategória: külföldi állások

Munkavégzés helye:
Ausztria, Anthering

Munkakezdés: azonnal

background:white>

SILVERHAND Hungary cégünk
egy kiemelt osztrák partnerhez keres a következő pozícióba munkaerőt német
nyelvtudással:

CNC maró - és esztergályost normal>

Az Ön feladatai

  • Siemens ésHeidenhain vezérlésű gépek kezelése (maró és esztergályos)
  • Maró ésesztergályos feladatok
  • 3 és 5 tengelyesgépeken történő munkavégzés

Amit Öntől várunk

  • Kommunikációsszintű német nyelvtudás
  • CNC maró - ésesztergályosként szerzett munkatapasztalat
  • Szakmai végzettség
  • Saját autó munkábajáráshoz

Amit nyújtunk

  • Osztrákmunkaszerződés (azaz osztrák biztosítás, bejelentés)
  • Hosszú távúmunkalehetőség
  • Fizetés:nettó 2000euró/hó, nettó 26,4 euró kiegészítőpénz (Auslöse) / munkanap
  • Osztrák munkáltatóáltal biztosított és fizetett szállás
  • 13. és 14. havi bér
  • Munkadíj,közvetítői díj nélküli szolgáltatásnyújtás
  • Német nyelvűpályázati profil elkészítése (amennyiben a munkafeltételeknek megfelel ajelentkező)

text-align:justify;line-height:115%;background:white>Úgy érzi,
megfelel a fent írtaknak? Szívesen dolgozna külföldön az említett kondíciókkal?

Várjuk jelentkezését fényképes német nyelvű szakmai önéletrajzával
honlapunkon keresztül vagy E-mailben a

line-height:115%;background:white>MUNKA@SILVERHAND.HU címre!

line-height:115%;background:white>Nincs munkadíjunk! Nincsenek
rejtett költségek!

Telefonszám: + 36 70 883 53 22

Jelentkezzen még ma weboldalunkon különféle pozíciókra!
www.silverhand.hu

text-align:justify;line-height:115%;background:white>

feladva: 2020-02-18