Gumiabroncs cserélő Izland 68907782

keresés

Gumiabroncs cserélő Izland

kategória: külföldi állások

Munkavégzés helye:Izland, Reykjavik térség

Munkakezdés: október 1 –tÅ‘l  (december 15 – ig tartószerzÅ‘déssel)

Jelenleg egy kiemelt partnerünknek keresünk rövid távra, Izlandra gumiabroncs cserélÅ‘ket

Az Ön feladata:

  • Gumiabroncs cseréje mindenféle autófajtán, beleértve kisteherautókat, jeep – eket
  • Néha autótisztítási feladatok végzése

Amit Öntől várunk:

  • Kommunikációképes angol nyelvtudás, szakmai nyelv megértése
  • Tapasztalat gumiabroncs cserében
  • B kategóriás jogosítvány
  • Érvényes erkölcsi bizonyítvány
  • Munkába járáshoz buszbérlet váltása, ennek költsége a munkavállalót terheli (98 euró / hó) vagy 4 – 5 fÅ‘ jelentkezése esetén a munkáltató autót bérel, ennek költsége szintén 98 euró / hó / fÅ‘
  • MunkaidÅ‘: 8:00 – 17:00 (H– P) – túlóra vállalható

Amit nyújtunk:

  • Izlandi munkaszerzÅ‘dés (azaz izlandi biztosítás, bejelentés)
  • Munkakezdés elÅ‘tt egy 2 napos képzés, amely naponta 8 – 10 órát vesz igénybe
  • Fizetés: 213 munkaóra esetén (40 óra túlórával): br. 3451 eurónyi izlandi korona (Nettó bér, levonva nyugdíj, adó, szállás: kb. 1893 eurónyi izlandi korona/hó) + munkáltató által biztosított szállás
  • Rövidtávú munkalehetÅ‘ség
  • Munkadíj, közvetítÅ‘i díj nélküli szolgáltatásnyújtás
  •  Angol nyelvű pályázati profil elkészítése (amennyiben a munkafeltételeknek megfelel a jelentkezÅ‘)
  • Túlórázási lehetÅ‘ség

Úgy érzi, megfelel a fent írtaknak?
Szívesen dolgozna külföldön az említett kondíciókkal?

Várjuk jelentkezését fényképes angol nyelvű szakmai önéletrajzával
honlapunkon keresztül vagy E-mailben a

MUNKA@SILVERHAND.HU címre!

Nincs munkadíjunk! Nincsenek
rejtett költségek!

Telefonszám: + 36 70 883 53 22

Jelentkezzen még ma weboldalunkon különféle pozíciókra!

feladva: 2018-08-23