keresés

4 fő villanyszerelő - Bécs

kategória: külföldi állások

Munkavégzés helye: Ausztria, Bécs

Munkakezdés ideje: azonnal

Jelenleg egy kiemelt partnerünknek keresünk Ausztriába, Bécsbe

Villanyszerelőket

Az Ön feladatai

– egyénileg, vagy 2 fős csapatban villanyszerelési munkák kórház felújításon

– kábelhúzás, kábel csere

– régi lámpák leszerelése, újak felszerelése, bekötése

Amit Öntől várunk:

– erős alap szintű német nyelvtudás (német partner teszteli szerződés adás előtt telefonon)

– szakmai tapasztalat (a végzettsége is villanyszerelő)

– saját autó

Amit nyújtunk:

– osztrák munkaszerződés (bejelentés, biztosítás)

– fizetés: 10,9 - 12,8 € bruttó órabér + kb net 22 euró kiegészítő pénz (Auslöse) munkanaponként + 0,81 € szerelői pótlék/óra. A szállást a munkáltató szervezi (levonásra kerül hónap végén)

– havi 167 munkaóra

– túlórázási lehetőség

– szabadság

feladva: 2018-05-04