keresés

Logisztikai mérnököt keresünk!

  • keres / kínál: kínál

kategória: szállítmányozás / logisztika

Német tulajdonban lévő, dinamikusan fejlődő multinacionális autóipari beszállító vállalat megbízásából keresünk új kollégát az alábbi munkakörbe:

Logisztikai mérnök

Feladatok:
Raktározási rendszerek és technológiák folyamatos fejlesztése és megvalósítása
Anyagmozgatás optimalizálása, folyamat és anyagmozgató eszköz szinten
Anyagáramlás optimalizálása
Innovatív logisztikai megoldások kidolgozása, bevezetése
Logisztikai projektek teljes körű lebonyolítása, megvalósítása, bevezetése
Raktár kihasználtságának optimalizálása
Belső logisztikai folyamatok fejlesztése
Logisztikai projektkezelés, döntés előkészítés a felsővezetőség számára

Elvárások:
Felsőfokú logisztikai végzettség
Jó matematikai, logikai képesség
Műszaki, technológiai nyitottság, tájékozottság
Stabil, kommunikációképes német és/vagy angol nyelvismeret szóban és írásban egyaránt
Jó kommunikációs képesség, nyitottság, csapatszellem

Előny:
Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:
Folyamatos fejlődési és előrelépési lehetőség
Stabil multinacionális háttér, hosszú távú munkalehetőség
Dinamikus, jó csapat, összetartó kollégák
Munkavégzés helye:
Jászárokszállás

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, önéletrajzát
Logisztikai mérnök jeligével küldje el az allas09@miljob.hu e-mail címre.
További információ: +36-30/576-3334; +36-1/550 0105

feladva: 2019-02-21